Зазирни у минуле: в Кривому Розі пройшла виставка ретрофотографій Тернівського району
27 липня співробітники Тернівського філіалу міського історико-краєзнавчого музею організували захід-виставку з фотографіями, датованими 50 роками ХХ століття. Організатори розповідали глядачам про історію району та пропонували придивитися до світлин, спробувавши впізнати в них знайомі місця. Про це повідомляє прес-служба виконкому Тернівської райради.
![Зазирни у минуле: в Кривому Розі пройшла виставка ретрофотографій Тернівського району](/images/16x9/%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%BD%D0%B8_3.jpg)
Захід пройшов у вигляді виставки ретрофотооб’єктива та мав назву «Веселі Терни у ХХ столітті». Загалом на виставці представили 12 світлин, усі датовані 50-ми роками минулого століття. Здебільшого, на фотографіях зображено старе селище, об’єкти інфраструктура та пам’ятки культури.
Окрім введення в історію району, відвідувачам виставки пропонували пошукати на фотографіях деталі, знайти знайомі будівлі чи вулиці. Також, для наймолодших організатори підготували міні-вікторину «Що ти знаєш про рідний край?».
![](/img/2021-07/29/1627561130-терни 2.jpg)
![](/img/2021-07/29/1627561140-терни.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)