Спортсмени з Кривого Рогу їдуть до Женеви на Чемпіонат Світу зі спортивної акробатики

29 Червня 2021, 17:04 Поділитися СПОРТ

З 21 червня по 4 липня в Женеві проходить Чемпіонат світу зі спортивної акробатики. На змагання поїдуть криворіжці з ДЮСШ №1 та виступатимуть у віковій категорії від 13 до 20 років. Інформація з’явилась на сторінці прес-служби ДЮСШ №1.

На змаганнях у Швейцарії Україну представлятимуть акробати з Кривого Рогу, які вже вигравали призові місця на державному рівні. Жіноча пара – Таїсія Марченко та Вікторія Козловська та чоловіча – Іван Хажанець та Микола Задорожній.

Раніше вони неодноразово займали призові місця зі спортивної акробатики та перемагали на змаганнях різного ґатунку. Пара Таїсії та Вікторії тоді посіли перше місце, а Іван і Микола – друге. Виступи криворіжців у Швейцарії вже підтверджені, адже 29 червня вони вже вилетіли у Женеву.