Вверх
  Онлайн-трансляция
  Программа передач

  Последние видео

  Назад до програми передач

  Предыдущие выпуски

  Результаты поиска
  Все события  –  2 Сентября 2019    Веломарафон XCM «Залізна сотня» 2019
  Спорт пр. Почтовий (Карла Маркса), 25
  Веломарафон XCM «Залізна сотня» 2019
  2 Сентября 2019, 08:00

  Веломарафон ХСМ «Залізна сотня» - це стокілометровий маршрут який проходить через унікальну місцевість промислової спадщини Кривого Рогу, цікавими ґрунтовими дорогами та стежками. Повз працюючи та забуті кар'єри, крізь кольорові пагорби відвалів та тінисті лісові масиви, вздовж долини ріки Інгулець та її техногенні каньйони. По унікальним місцевостям «Марсіанських пейзажів» та квітучою природою балки «Червона».

  В одній із наступних категорій, Залізна сила, Залізна воля, Залізна міць, кожен з бажаючих може довести собі та оточуючим, чого він вартий, взявши участь в унікальному промислово-індустріальному марафоні. А всі, кому ще не до снаги такі відстані, зможуть випробувати себе на скороченому варіанту маршруту - Залізна спроба.
  10 годин випробування цікавими стежками стежками та ґрунтівками, між рукотворними горами, каньйонами, шахтами та кар'єрами обов'язково залишаться у вашій пам'яті яскравими враженнями, та винагородять учасників цікавими та цінними призами, один з яких - ВЕЛОСИПЕД!

  Як що вам набридло їздити асфальтом та знайомими стежками, як що ви бажаєте чогось нового, як що ви ніколи не брали участь у промислово-індустріальному марафоні, то тепер у вас є нагода випробувати свої сили на маршруті Криворізького веломарафону, що пройде крізь усе залізне серце нашої країни!

  Веломарафон XCM «Залізна Сотня» відбудеться 7-го вересня 2019 року, в місті Кривий Ріг. Старт на проспекті Почтовому (Карла Маркса), 25.

  Положення веломарафону за посиланням: https://docs.google.com/document/d/1jX1uJPTBLc5c1TPyMYefsofiglTZXgPAPi4bc3yf6iA/edit#heading=h.lo2rbumrxfd0

  Положення на Байкпорталі bikeportal.org.ua/6919