Вверх
  Онлайн-трансляция
  Программа передач

  Последние видео

  Назад до програми передач

  Предыдущие выпуски

  Результаты поиска

  РОБИМО АНТИСЕПТИК ВДОМА

  26 Марта 2020, 01:51 Поделиться

  Коронавірусна інфекція почала стрімко розповсюджуватись в Україні, кожного дня ми слідкуємо за статистикою хворих та за новинами, пов‘язаних із вірусом.

  Наш Кривий Ріг, так само як інші міста України , не став винятком, коли кожен із нас, хто звертався до аптечної мережі із запитом на придбання медичних масок  та дезинфікуючих розчинів, був розчарований їх відсутністю. Маски і антисептики ще можна знайти в інтернет мережі у торговців, які бажають швидко розбагатіти на біді українців, продаючи їх в рази дорожче , ніж вони коштували в «тихий» час. На майбутнє, обов’язково потрібно врахувати потребу у таких товарах та спрямовувати їх до стратегічного запасу міста.

  Але як вийти із даної ситуації і задовільнити власні потреби?

  Маску ми можемо пошити, використовуючи марлеву тканину в три шари, іншу щільну бавовняну чи лляну тканину, а антисептик зробити своїми руками.

  Для цього нам необхідно буде взяти чотири інгредієнти: етанол 96% (спирт)-480 мл, перекис водню 3% розчин-24 мл, гліцерин-9 мл, дистильована або кип‘ячена охолоджена вода-120 мл.

  Спочатку в скляну або ємність з нержавіючої сталі заливаємо етанол, потім мірним стаканом або шприцом додаємо перекис водню, після цього змочуємо мірний стакан дистильованою водою, набираємо гліцерин і добавляємо до розчину, доливаємо необхідну кількість дистильованої води. Потім переливаємо готовий антисептик у зручні для використання ємності.

  Саме такий розрахунок інгредієнтів приведено, бо найкраща ціна на 1 л спирту, його зараз вільно можна придбати на будь-якому інтернет майданчику по ціні 180-210 грн/літр. Інші речовини є в наявності на момент написання статті у будь-якій аптеці і коштують не дорого.

  Отже, якщо ми порахуємо собівартість антисептику для зовнішнього застосування, котрий, хоча і в домашніх умовах, але буде виготовлений у відповідності до рекомендацій ВООЗ, то в середньому 600 мл готового продукту обійдуться містянам приблизно у 115-120 грн, отже 100 мл близько 20 грн.

  Робимо все вчасно, дотримуємось гігієни та будемо здорові.

  Теги
  Комментарии