Вверх
  Онлайн-трансляция
  Программа передач

  Последние видео

  Назад до програми передач

  Предыдущие выпуски

  Результаты поиска

  Земельні торги в м. Кривому Розі

  18 Жовтня 2019, 20:26 Поделиться

  Офіційно оголошено дату проведення аукціону з продажу прав оренди на земельні ділянки.

  Аукціон відбудеться 18 листопада 2019 року в приміщені виконкому Криворізької міської ради за адресою: площа Молодіжна, 1. Початок аукціону 11 година.

  На аукціон виставлено два лоти:

  1. Земельна ділянка площею 0,12 га на вул. Ватутіна, біля будинку 37 (вид використання – під будівництво кафе). Умови договору – право оренди. Інформація та відповідна документація на лот розміщена на офіційному сайті Держгеокадастру за посиланням http://www.torgy.dazru.gov.ua/auction/lot-card/41061.

  2. Земельна ділянка площею 1,1 га на перехресті проспекту 200-річчя Кривого Рогу та вул. Спаська (вид використання – під будівництво торгівельно-розважального комплексу). Умови договори – право оренди. Інформація та відповідна документація на лот розміщена на офіційному сайті Держгеокадастру за посиланням http://www.torgy.dazru.gov.ua/auction/lot-card/41067.

  Відповідно до ст. 137 Земельного Кодексу України, особа, яка бажає взяти земельну ділянку в оренду, та взяти участь у земельних торгах, не пізніше ніж за три робочі дні до їх проведення подає виконавцю земельних торгів відповідний пакет документів.

  Під час проведення торгів мають право бути присутніми та здійснювати звукозапис і відеозйомку процесу проведення торгів представники засобів масової інформації та громадських об'єднань.

  Теги
  Комментарии