Феєричний виступ юних плавців: ще 38 відзнак Всеукраїнського кубку з плавання прямують до Кривого Рогу

19 Травня 2023, 19:00 Поділитися

13 та 14 травня кілька сотень плавців із різних куточків України взяли участь у другому етапі Кубку з плавання Swim Sharks-2023. Серед учасників був і спортивний колектив вихованців ДЮСШ №10. Криворіжці показали неймовірний результат та здобули одразу 38 відзнак, серед яких 15 золотих нагород, 12 – срібних та 11 бронзових. Про успіх спортсменів школа повідомляє на своїй сторінці в соцмережі.

13 квітня у Кам’янському стартували дводенні змагання Всеукраїнського Кубку із плавання Swim Sharks-2023. Приїхали взяти участь у турнірі 410 спортсменів із 14 міст України. Кривий Ріг на чемпіонаті представляли вихованці ДЮСШ №10, які здобули 38 відзнак у різних категоріях.

Мілана Бєловодська виборола три срібних нагороди: у вільному стилі на дистанції в 400 метрів та у стилі брас на дистанціях 200 та 100 метрів. Крім того, на дистанції 50 метрів брасом дівчина посіла третє місце.

Єгор Суворов завершив свій виступ на турнірі потрійним золотом у вільному стилі на дистанціях 200, 400 та 800 метрів. Три відзнаки також на рахунку Максима Нечипорука: перше місце хлопець посів на дистанції в 200 метрів у стилі батерфляй, друге та третє місце – на дистанції, відповідно, 400 та 200 метрів у вільному стилі.

Руслана Абдулаєва виявилася найкращою у плаванні на спині на дистанції 100 метрів, а на дистанції в 50 метрів завоювала бронзу. Крім того, дівчина посіла друге місце на дистанції в 50 метрів у стилі батерфляй. У цьому ж стилі відзначилася Аріна Царенко, посівши перше місце у стометрівці та третє на дистанції в 50 метрів.

Золото за дистанцію в 50 метрів на спині отримала Владислава Мінєнкова. Показав гарне вміння плавати на спині і Богдан Самойленко. У нього перше місце на дистанції в 200 метрів, срібло за стометрівку та третє місце на дистанції в 50 метрів.

Софія Куликівська виборола цілий квітнтет золотих нагород – на дистанціях в 50, 100 та 200 метрів в стилі брас, в триборстві та в стилі батерфляй на дистанції в 200 метрів.

Святослав Атамась став володарем подвійного срібла у стилі брас на дистанціях в 50 та 200 метрів, а також здобув бронзу на дистанції в 50 метрів. Третє місце посіла й Ярослава Муразанова в триборстві, а також здобула срібло в комплексному плаванні на дистанції в 200 метрів та дві відзнаки за перше місце в плаванні на спині, здолавши дистанції в 200 та 100 метрів.

Подвійну бронзу отримав Максим Власенко в стилі брас на дистанціях в 50 та 200 метрів. Ще одна відзнака за третє місце дісталося Івану Колеснику за подолану стометрівку на спині.

Крім того, криворіжці виступали й командами по чотири спортсмена, кожен з яких долав 50 метрів у різних стилях. Так, у вільному стилі срібло здобула команда Софії Куликівської, Єгора Суворова, Івана Колесника та Мілани Бєловодської. У тому ж стилі третє місце посіла команда Аріни Царенко, Максима Нечипорука, Богдана Самойленка та Ярослави Муразанової. Богдан Самойленко, Максим Власенко, Аріна Царенко та Мілана Бєловодська здобули також бронзу в комплексно-змішаному командному плаванні.

Готувала плавців до змагань досвідчена тренерка та наставниця Тетяна Куликівська.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що на цьому ж Кубку із плавання здобули більше десятка нагород ще ряд вихованців ДЮСШ №10.