Вихованці спортивної школи Кривого Рогу посіли 26 призових місць у боротьбі за Кубок міста з кікбоксингу WAKO

28 Грудня 2021, 09:47 Поділитися

Упродовж двох днів у Кривому Розі тривали змагання за першість у чемпіонаті з кікбоксингу WAKO. Двадцять шість вихованців ДЮСШ №2 вибороли почесні перше, друге та третє місця. Усі спортсмени – наслідувачі свого тренера Віталія Білика. Про це інформує на своєму сайті комітет Інгулецької райради

З 24 по 26 грудня на спортивній базі клубу «Барс» провели Кубок Кривого Рогу з кікбоксингу WAKO. За першість змагались спортсмени СК «Барс», «Тайпан» та ДЮСШ №2 віком від 7 до 18 років, у категоріях від 28 до 81 кг. За результатами змагань, відзначились вихованці Дитячо-юнацької школи №2: