У Кривому Розі визначили переможців Чемпіонату міста з шахів

27 Грудня 2021, 18:15 Поділитися

25 грудня в стінах шахового клубу ДЮСШ №3 провели змагання за першість з бліцу з шахів. До турніру долучились 35 спортсменів, троє з яких посіли призові місця. Про це стало відомо з сайті Федерації шахів Кривого Рогу.

25 грудня відбувся Чемпіонат міста з бліцу. Змагання провели у шаховому клубі Дитячо-юнацької спортивної школи №3. За першість боролись 35 шахістів, серед яких один майстер та 14 кандидатів у майстри спорту. Турнір проходив за швейцарською системою в 15 турів з контролем часу 3 хвилини + 2 секунди на хід кожному учаснику.

За результатами чемпіонату перше місце посів кандидат у майстри спорту Василь Лях, друге місце виборов майстер спорту Олександр Костюков, а третє – кандидат у майстри спорту Едуард Горячов. Переможців та призерів турніру нагородили кубком та медалями від федерації шахів, а також грошовими призами.