Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  Підсумки тижня

  Події, які сколихнули Кривий Ріг протягом тижня. Проблеми міста, їхні причини та шляхи вирішення. Від політики та соціально-гострих тем, до яскравих моментів у культурному та спортивному житті міста. Неупереджено, відверто, динамічно і не без іронії. Авторський погляд з різних точок зору від наших кореспондентів. Тільки аналітичні сюжети – і тільки у «Підсумках тижня». Дивіться щосуботи о 19:00, з повторами протягом усіх вихідних.

  Автори і ведучі програми:

  Антон Чекаль, Карина Костецька

  Підсумки тижня 1-5 липня: Університет третього віку, Veterans Family Games, закриття зміни в таборі Отримали дипломи - у Кривому Розі промайнув випускний а Університеті третього віку. Веслування на тренажерах - у Кривбасі відбувся черговий турнір «Veterans Family Games». Місце, де діти, які опинилися у складних життєвих обставинах, отримують підтримку - як у нашому місті функціонують центри соціально-психологічної реабілітації. На базі ДЮСШ №1 провели міський турнір з волейболу сидячі. Нові знайомства, мор

  Отримали дипломи - у Кривому Розі промайнув випускний а Університеті третього віку. Веслування на тренажерах - у Кривбасі відбувся черговий турнір «Veterans Family Games». Місце, де діти, які опинилися у складних життєвих обставинах, отримують підтримку - як у нашому місті функціонують центри соціально-психологічної реабілітації. На базі ДЮСШ №1 провели міський турнір з волейболу сидячі. Нові знайомства, море вражень та емоцій - в одному з заміських дитячих таборів відбулося закриття другої зміни. Про ці та інші новини дивіться в «Підсумках тижня» з Кариною Костецькою.

  6 Липня 2024, 21:30

  Теги
  • #підсумки тижня
  Останні відео