Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  «Герої Маріуполя»

  «Герої Маріуполя». Новий проєкт на «Першому Міському». Невигадані історії про криворізьких нацгвардійців, імена яких має знати вся країна. Вони – мужні воїни, справжні патріоти своєї країни, які з першого дня повномасштабного вторгнення боронили Маріуполь та завод-фортецю «Азовсталь», що стали символом супротиву та незламності українського народу. Про героїзм та взаємодопомогу, виживання під дощем з ракет та авіабомб, у тісних та темних катакомбах, де все одно знаходилось місце для надії та зворушливих зізнань у кохані – у спецпроєкті «Першого Міського».

  Автори і ведучі програми:

  Кузьма Шишкін

  Герої Маріуполя: історія полоненого Василя

  Герої Маріуполя: історія полоненого Василя

  Василь мріяв про море, служив в українському Криму піхотинцем, а згодом – у лавах 17 танкової в якості артилериста боронив східні кордони.

  Його контракт добігав кінця, коли російська федерація вторглася на територію України.

  Велику війну Василь зустрів у другій лінії оборони поблизу Маріуполя та не гірше за «кіборгів» надійно стримував наступ, поки мав боєприпаси.

  Більше про те, що насправді відбувалося під час битви за місто-фортецю Маріуполь — розповідають рідні наших захисників. Одне з таких свідчень розповість Катерина — дружини бійця 17-ї танкової бригади на псевдо «Кіт» — у новій серії спецпроєкту «Герої Маріуполя».

  24 Липня 2023, 20:00

  Теги
  • #герої
  • #маріуполь
  Останні відео