Прецедент в Україні: заарештовану криптовалюту хакерів уперше передали державі
Вперше в історії України конфісковані віртуальні активи офіційно перейшли в управління АРМА (Агентство з розшуку та менеджменту активів). На спеціальний державний криптогаманець надійшло понад 8,3 мільйона USDT, що в еквіваленті становить понад 372 мільйони гривень.
Ці цифрові гроші належали членам міжнародного хакерського угруповання. Кіберзлочинці атакували людей та компанії в Європі та США, викрадали конфіденційні дані, а за їхнє повернення вимагали викуп. Отримані мільйони вони відмивали в Україні: скуповували елітні автомобілі, нерухомість та інше дороге майно. Загалом від їхніх рук іноземці втратили понад 100 мільйонів доларів.
Наразі чотирьох хакерів разом із організатором затримано, всі вони перебувають під вартою. Окрім рекордної суми у криптовалюті, у фігурантів заарештували будинки, квартири, автівки та ще мільйон доларів готівкою.
Нагадуємо, раніше ми повідомляли, що на Дніпропетровщині затримали посадовця держпідприємства.
Ці цифрові гроші належали членам міжнародного хакерського угруповання. Кіберзлочинці атакували людей та компанії в Європі та США, викрадали конфіденційні дані, а за їхнє повернення вимагали викуп. Отримані мільйони вони відмивали в Україні: скуповували елітні автомобілі, нерухомість та інше дороге майно. Загалом від їхніх рук іноземці втратили понад 100 мільйонів доларів.
Наразі чотирьох хакерів разом із організатором затримано, всі вони перебувають під вартою. Окрім рекордної суми у криптовалюті, у фігурантів заарештували будинки, квартири, автівки та ще мільйон доларів готівкою.
Нагадуємо, раніше ми повідомляли, що на Дніпропетровщині затримали посадовця держпідприємства.