Нові медалі та безцінний досвід: криворізькі плавці побували на змаганнях у Кам'янському та Дніпрі

3 Червня 2024, 13:00 Поділитися СПОРТ

Днями пройшли змагання з плавання у Кам'янському та Дніпрі. Звісно таку можливість не проґавили вихованці криворізьких дитячо-юнацьких спортивних шкіл. Спортсменам і спортсменкам вдалося обійти на доріжках багатьох суперників та здобути почесні нагороди. Про їх успіхи поінформували на сторінках закладів у соцмережі.

Чемпіонат Дніпропетровської області тривав з передостаннього дня весни до першого – літа. Його відвідали плавці ДЮСШ №7 та №1.

Василиса Іщенко та Анна Хаймець посіли треті місця на стометрівках, виконаних вільним стилем та брасом, відповідно. До того ж Анна здобула ще й срібло на дистанції 200 м тим же стилем.

Підопічний Оксани Максимової з ДЮСШ №1 Ярослав Миколаївський завоював дві золоті, срібну та дві бронзові відзнаки.

На відкритий чемпіонат до Кам'янського їздила команда ДЮСШ №10, кожен учасник якої повернувся додому з новою медаллю, а деякі і не одною.

Данііл Шишов став золотим чемпіоном двічі, як і  Аріна Козлова та Назар Гардаш. Єгор Коваленко завоював три золота, а Данііл Угрюмов – одну нагороду. Двічі срібним призером став Микола Білковський. Бронзу здобули Єлізавета Кірдяєва, Артем Качаг та Іван Ясногор,а одразу три медалі такого ґатунку додав до скарбнички Глеб Тислицький.

Вітаємо спортсменів та спортсменок з новими досягненнями та бажаємо легкої води у наступних стартах!

Нагадаємо, що криворіжці привезуть з ЧУ з рукопашного бою 9 медалей.