Витривалість, координація  та фізична сила: у Кривому Розі відбувся Кубок Саксаганського району з боксу

19 Березня 2024, 16:00 Поділитися СПОРТ

У Кривому Розі визначили кращих боксерів Саксаганського району. Змагання зібрали у ДЮСШ №10 135 спортсменів. Учасників розділили за віком та ваговими категоріями, а поєдинки проводили у два етапи. Про це повідомили на сторінці спортивної школи, яка приймала турнір.

Перший етап турніру – це сутички 11-ти та 12-річних боксерів – таких учасників було 72. Золото у різних вагових категоріях завоювали Владислав Артьомов, Тимофій Савченко, Володимир Дащик, Максим Глотов, Тарас Фартушний, Гліб Виговський. Срібло здобули: Володимир Торовський, Тимур Біліходзе, Арсеній Стеценко, Єгор Страх, Кирило Ростягай.

На другому етапі один проти одного виходили боксери віком 13-14 років – 63 учасника. Чемпіонами стали Архіп Давидюк, Ратмір Романенко, Артем Сидоренко.

Звання віце-чемпіонів вибороли: Терентій Патраков, Ярослав Коптев.

Вітаємо чемпіонів і призерів та бажаємо ставати сильнішими і вправнішими на шляху до нових перемог!

Нагадаємо, що криворізькі плавці повернулися з Дніпра з оберемком золотих нагород і двома бронзовими.