У Кривому Розі пройшов чемпіонат міста із плавання серед молоді та дорослих

24 Червня 2023, 18:10 Поділитися СПОРТ

23 червня кращі плавці нашого міста з’їхалися до Палацу водних видів спорту. На його базі цього дня стартував перший день чемпіонату міста із плавання серед молоді та дорослих. Брали участь у ньому і «господарі» турніру – вихованці ДЮСШ №1, які показали неймовірний результат та завоювали більше десятка медалей. Про успіх своїх спортсменів школа повідомляє на сторінці в соцмережі.

Всього плавці із ДЮСШ №1 завоювали 12 нагород. Три із них – золоті медалі, сім срібних та дві бронзи. Найбільше відзначився 21-річний Нікіта Плосконос. Хлопець став першим на стометрівках у вільному стилі та брасі й отримав за це подвійне золото. Ще одна нагорода за перше місце відправилася Давіду Кизименку, який трімфував на дистанції в 200 метрів в стилі брас.

Досягнення Нікіти, але зі срібними медалями змогла повторити Марія Купира, яка виборола свої нагороди на стометрівці у вільному стилі та на дистанції в 50 метрів на спині. Медаль за друге місце у плаванні на спині отримав і Олексій Пліщенко, здолавши дистанцію в 200 метрів.

Данило Сологуб пройшов стометрівку в стилі батерфляй другим, так само, як і Владислав Сілкін на дистанції в 400 метрів. Срібні медалі також дісталися і Дарині Чорній на дистанції у 800 метрів та Ігору Супруну на найскладнішій дистанцій в 1500 метрів. Обом – у вільному стилі.

Дві заслужені бронзи в стилі брас отримали Олег Камека та Данило Булдей. Олег прийшов третім на дистанції в 200 метрів, а Данило – 50 метрів.

Нагадаємо, на початку червня у Кривому Розі пройшов чемпіонат міста серед юнаків та юніорів.