Шахісти із Кривого Рогу вибороли абсолютно усі перші місця на Чемпіонаті області

25 Травня 2023, 20:19 Поділитися

24 травня у Дніпрі закінчився чемпіонат області із класичних шахів, у якому брали участь найкращі спортсмени Дніпропетровщини. Кривий Ріг представляли вихованці ДЮСШ №3, які повторили свій минулорічний рекорд та посіли всі перші місця в усіх заліках усіх категорій. Про такий феєричний успіх юних криворіжців повідомляє міська федерація шахів.

З 18 по 24 травня у Дніпрі проходив чемпіонат області з класичних шахів. З’їхалися на нього найкращі спортсмени з усієї області у вікових категоріях до 16, 18 та 20 років. Змагалися між собою вони як в особистих, так і в командних заліках.

Поїхали на турнір і вихованці шахового відділення ДЮСШ №3. Їх минулорічний виступ на аналогічному чемпіонаті закінчився неймовірним тріумфом – криворіжцям дісталися усі без винятку перші місця. Повторили свій успіх наші шахісти і цього разу.

В особистих змаганнях серед юнаків до 16, 18, 20 років абсолютним чемпіоном став Василь Лях. 15-річний хлопець здобув перемогу у всіх дев’яти одиночних партіях, в яких брав участь. Серед дівчат у віковій категорії до 16 років перемогу здобула Амелія Громко, а Юліана Мінаєва стала чемпіонкою серед учасниць до 18 та до 20 років.

В командному ж заліку перше місце у категорії до 16 років виборола команда у складі Василя Ляха, Тимура Балика та Амелії Громко. Практично тим же складом шахісти здобули перемогу і в категорії до 18 та до 20 років - тільки місце Амелії зайняла Юліана Мінаєва.

Нагадаємо, нещодавно криворізькі шахісти стали лідерами Вищої школи дитячої шахової ліги.