Сталевий гарт: юні криворізькі стронгмени здобули відзнаки на Чемпіонаті України із важкої атлетики в Луцьку

17 Травня 2023, 10:22 Поділитися СПОРТ

6 травня у Луцьку завершився Чемпіонат України із важкої атлетики серед юнаків та дівчат 15-17 років. Змагання присвятили Збройним Силам, а приїхали на них кілька сотень спортсменів майже з усієї України. Серед учасників були і кривороріжці – вихованці позашкільного навчального закладу «Клуб юних моряків», які здобули одразу п'ять відзнак, зокрема і за переможне перше місце.

З 30 по 6 травня в одному із Луцьких ДЮСШ проходив Чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат віком до 15 та до 17 років, присвячений ЗСУ. Загалом у турнірі взяли участь більше 370 підлітків із 20 регіонів країни. Серед них були спортсмени із Донецької, Сумської, Запорізької, Харківської та інших областей. Конкуренція була сильною – так, уже в перший день одна із учасниць турніру встановила новий рекорд України.

Дніпропетровщину на змаганнях представляли вихованці гуртка «Важка атлетика» позашкільного навчального закладу «Клуб юних моряків», що в Покровському районі. Криворіжці показали гарний результат та отримали ряд відзнак у своїх вагових категоріях, зокрема: Максим Бережний виборов перше місце, Поліна Гирик – друге, Миколі Давиденку дісталася бронза, Кіра Стеценко посіла четверте місце, а Кирило Погребняк – шосте. Готував спортивний колектив до змагань досвідчений тренер та наставник Володимир Рибін.

Нагадаємо, нещодавно одразу 18 нагород Чемпіонату України з кікбоксингу здобули бійці з Кривого Рогу.