Спортсмен із Кривого Рогу посів перше місце на чемпіонаті України із кікбоксингу WAKO

12 Травня 2023, 17:38 Поділитися

Наприкінці квітня у Броварах проходив Чемпіонат України з кікбоксингу WAKO серед дорослих. Взяли участь у турнірі більше 250 спортсменів з усіх куточків України. Поїхала на змагання і команда спортсменів із Кривого Рогу, учасник якої Ростислав Герасименко посів перше місце у своїй категорії. Про успіх криворіжця повідомляє Державний університет економіки та технології у якому навчається хлопець.

Ростислав Герасименко – студент 2 курсу ДУЕТу. Вивчення підприємництва, торгівлі та біржової діяльності поєднує із активним заняттями кікбоксингом, у якому досягає значних успіхів.

З 27 по 30 квітня у Броварах, що на Київщині, проходили Чемпіонати України з кікбоксингу WAKO серед дітей, юнаків, юніорів та дорослих на яких з’їхалися загалом кілька сотень учасників з усієї України показати свої вміння та позмагатися за відзнаки. Одних лише дорослих спортсменів взяло участь в турнірі 260.

Поїхав до Броварів у складі команди дорослих спортсменів із Кривого Рогу і Ростислав. Хлопець показав надзвичайний результат, обійшов усіх своїх суперників та виборов золото у своїй категорії.

Нагадаємо, у попередньому турнірі, який проходив у Броварах, криворізькі кікбоксери здобули більше 20 відзнак.