Вдалий дебют: бодібілдер з Кривого Рогу здобув срібло на Чемпіонаті Європи з фітнесу

10 Травня 2023, 11:00 Поділитися

Чемпіонат Європи з фітнесу та бодібілдингу проходив в іспанському місті Санта-Сусанна. Криворізький бодібілдер Владислав Кацко став срібним призером змагання. Інформацію про досягнення нашого спортсмена опублікували на сторінці Дніпропетровської федерації бодібілдингу та фітнесу.

На Чемпіонаті Європи з фітнесу та бодібілдингу протягом п’яти днів змагались 780 спортсменів з 44 країн. Україну представляв 61 спортсмен. Збірна команда нашої країни виборола у змаганні 51 медаль: 23 золоті, 16 срібних та 12 бронзових.

Свій внесок у скарбничку нагород української команди зробив криворізький спортсмен Владислав Кацко. Криворіжець посів друге місце серед чоловіків у маскуляр фізик у ростовій категорії до 179 см. Для Владислава це перша медаль у його кар’єрі.

«Дебют на чемпіонаті та вже за крок від золотої медалі, – розповідають у Дніпропетровської федерації бодібілдингу та фітнесу. – Завзятість та потенціал цього спортсмена не дають сумніву, що незабаром він буде чемпіоном Європи».

Підготував криворізького спортсмена до змагань тренер Дмитро Горобець.