У міських змаганнях зі спортивного пішохідного туризму перемогли команди учнівської молоді Інгулецького району

8 Травня 2023, 21:14 Поділитися

Днями у Кривому Розі пройшли XIV міські змагання зі спортивного пішохідного туризму серед учнівської молоді. Перемогу здобули дві команди Інгулецького району. Про це повідомили у виконкомі Інгулецької районної у місті ради.

Інгулецький район представляли команда Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді району та команда закладів загальної середньої освіти криворізьких гімназій № 59, 99, 100, 102. Обидві стали переможцями у загальному заліку та посіли перші місця у своїх групах. Також обидві команди стали лідерками на дистанціях «Смуга перешкод командна» та «Смуга перешкод особисто командна».

В особистому заліку переможцем став Кирило Лідзер, почесне друге місце посіла Даша Алєксєєва, а бронза дісталася Артему Зимі.

Команду Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді Інгулецького району тренував Сергій Чернявський. Учасників другої команди-переможниці тренував також Сергій, але вже разом із Юрієм Камінським.

Команда «Фортуна» гуртка пішохідного туризму Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді «Фортуна» у загальному заліку та на дистанції «Смуга перешкод командна» здобула посіла почесне третє місце XIV міських змагань зі спортивного пішохідного туризму. Керівницею та тренеркою гуртка є Тетяна Шостак.