Юні криворіжці зібрали усі призові місця на Всеукраїнських відкритих змаганнях з авіамодельного спорту

3 Травня 2023, 12:05 Поділитися

Наприкінці квітня відбулись Всеукраїнські відкриті змаганнях учнівської молоді з авіамодельного спорту у приміщенні. Свої вільнолітаючі моделі літаків представили 22 команди з різних областей України, а також команди Франції та Польщі. Від Кривого Рогу приїхали вихованці гуртка «Авіамоделювання» Центру науково-технічної творчості учнівської молоді Металургійного району та зібрали усі призові місця. Про це стало відомо із офіційної сторінки позашкільного навчального закладу у соцмережі.

Керівник гуртка «Авіамоделювання» Центру науково-технічної творчості учнівської молоді Металургійного району Володимир Федоров чудово підготував до змагання 11 юних інженерів авіамоделювання. Хлопці та дівчата вразили суддів та забрали усі можливі нагороди.

Отже, у віковій категорії 6-12 років золото у Аліни Бахмацької, срібло у Андрія Андрєєнка, а бронза у Олександра Ріжамадзе. Серед спортсменів 13-15 років перемогла Поліна Бахмацька. Друге та третє місця посіли Олександр Різниченко та Єгор Бахмацький. Переможцем у віковій категорії 16-18 років став Артем Ільєнков.

У командному заліку два перших місця у команд спортсменів Центру науково-технічної творчості Металургійного району віком 6-12 років та віком 13-15 років. Команда спортсменів старшої вікової категорії (16-18 років) позашкільного навчального закладу посіла у змаганні друге почесне місце.

Після остаточного підбиття підсумків змагання судді визнали команду спортсменів Металургійного району у складі 11 хлопців та дівчат різних вікових категорій безперечною лідеркою та переможницею.