Криворізькі шахісти знов у лідерах турніру

3 Травня 2023, 11:30 Поділитися

1 травня відбувся онлайн-турнір Шахової ліги на спеціальному шаховому сайті Lichess. Із 25 команд-учасниць із різних міст України команда «Кривбас» здобула 206 балів й вийшла у лідери.

За першість змагався 201 шахіст та 25 команд з різних куточків України. У кожного учасника турніру був контроль часу 3 хвилини. За підсумками дев’яностохвилинної  безкомпромісної гри криворізьким шахістам вдалось посісти перше командне місце з відривом у 33 бали у цих престижних змаганнях. На другому місці команда з Кременчука, на третьому – шахісти із Рівного.

У складі нашої команди-переможниці грали 28 шахістів з Кривого Рогу. Кращими серед них стали Максим Мірошниченко, Олександр Костюков, Денис Коклонський, Олександр Сліпич та Юліана Мінаєва.

Серед ветеранів  шахового спорту відзначились Едуард Горячев та Валентин Кузнєцов. Серед молоді – Василь Лях. Найкращім серед дітей-учасників турніру став Денис Десятник.