Криворізькі спортсмени вибороли 112 нагород  на Чемпіонаті України з фунакоші шотокан карате

10 Квiтня 2023, 11:18 Поділитися СПОРТ

Восьмого та дев’ятого квітня у Черкасах пройшов XX Чемпіонат України з фунакоші шотокан карате. У ньому  62 криворізьких спортсмена вибороли 112 медалей та вивели Дніпропетровську область у переможці. Про це повідомляє Криворізька федерація фунакоши шотокан карате-до.

У чемпіонаті брали участь близько 290 спортсменів  з усієї України. Учасники виступали у 4-7 номінаціях: особисті ката – куміте, командні ката – куміте, куміте шобу-контакт.

Спортсмени Криворізької федерації фунакоши шотокан карате-до у змаганнях вибороли 35 золотих, 47 срібних та 30 бронзових медалей, які дозволили Дніпропетровській області взяти перше місце у загальному заліку.

За підсумками чемпіонату України, найкращим тренером змагань став Антон Ємельянов, а найкращою спортсменкою серед юнаків – Лейла Рамазанова.

У суддівській бригаді, яка обслуговує чемпіонат України, брали участь також і криворізькі судді: Антон Ємельянов, Яна Федій, Катерина Барабаш, Владислав Наместніков та Олена Карцева.