Рідні стіни допомогли «Кривбасу» здолати луганську «Зорю» з мінімальним рахунком 1:0

8 Квiтня 2023, 21:00 Поділитися СПОРТ

8 квітня у центральному матчі 20 туру Української Прем’єр-ліги «Кривбас» приймав гостей – луганську «Зорю», одного із лідерів чемпіонату. Рідні стіни надали головній команді Кривого Рогу драйву та уже з перших хвилин поєдинку ініціатива була на їх боці. А професійно відправлений Ріфетом Капічем у дальню дев’ятку м’яч, який зарахували тільки після перегляду через систему VAR, став першим і останнім у зустрічі та приніс перемогу «червоно-білим» над принциповим суперником.

8 квітня «Кривбас» на стадіоні «Гірник» приймав луганську «Зорю» в рамках 20 туру Української Прем’єр-ліги. Суперник був не із простих – у попередньому турі луганчани здолали львівський «Рух» із рахунком 3:0 та посідали третю сходинку в турнірній таблиці, наступаючи на п’яти лідерам чемпіонату. Перша зустріч між нашими командами, яка пройшла в першому колі турніру переможця не виявила та закінчилася з рахунком 2:2.

Пікантності в протистояння додавало і те, що на футбольному полі зійшлися теперішня та колишня команда головного тренера «Кривбасу» Юрія Вернидуба. Криворіжці в двох поспіль виїзних поєдинках, в яких вони кожного разу залишалися в меншості, здобули чотири очки замість шістох, здолавши з мінімальним рахунком «Верес» та задовольнившись гіркою нічиєю 2:2 зі «Львовом». Втрачені очки, довгоочікуване повернення до рідних стін та непростий суперник ще більше мотивували «червоно-білих» на перемогу.

Розпочав матч «Кривбас» досить жваво, атаками, які змусили понервувати луганчан. Тим не менш, їм бракувало гостроти, а ближче до середини тайму активувалися і гості, змушуючи криворіжців грати більше на контратаках. Так чи інакше перша половина зустрічі закінчилася з нулями на табло.

Перерва же пішла «червоно-білим» на користь і уже на перших хвилинах другого тайму (50) Ріфет Капич, після асисту Микити Татаркова, забив доволі видовищний гол, поклавши м’яч прямо в дальню дев’ятку. Щоправда, одразу після невгамовної радості на криворіжців чекали чотири надзвичайно тривожні хвилини: увесь цей час арбітр переглядав епізод на повторі за допомогою технології VAR, адже мав підозру про порушення правил.

Врешті-решт м’яч зарахували. Одразу після цього гру довелося перервати на пів години через повітряну тривогу. Забитий гол виявився останнім у зустрічі, хоча матч був напруженим та непередбачуваним до останнього свистка арбітра. Гравці «Зорі» намагалися зрівняти рахунок та здобути хоча б нічию, але захист «Кривбасу» вистояв усі атаки.

«Кривбас» на характері переборює «Зорю». Тепер від єврокубкового п’ятого місця в турнірній таблиці команду з Кривого Рогу відділяє лише одна перемога. Щоправда, у Олександрії, яка зараз посідає цю позицію, на два зіграних матчі менше. Тому, «червоно-білим» потрібно здобувати очки і надалі. Наступна можливість для цього випаде уже наступної п’ятниці, 14 квітня у селищі Минай на Закарпатті. Того дня на криворіжців чекає виїзний матч з однойменним футбольним клубом.