В Кривому Розі визначили переможців 72 Чемпіонату міста з класичних шахів

20 Лютого 2023, 23:00 Поділитися

Нещодавно у нашому місті завершились змагання з шахів, котрі тривали майже місяць. За першість боролись 18 спортсменів, троє з них посіли призові місця. Також визначили найкращих шахістів у вікових категоріях. Частину призового фонду турніру скерували на міську благодійну акцію «Об’єднані заради перемоги КР». Про це стало відомо у соцмережі Федерації шахів Кривого Рогу.

28 січня розпочався Фінал 72 Чемпіонату Кривого Рогу з класичних шахів. Змагання провели в стінах шахового клубу міської дитячо-юнацької спортивної школи №3. В боротьбі за першість зійшлися 18 кандидатів у майстри спорту та першорозрядників. Турнір проходив за швейцарською системою у дев’ять турів з контролем часу 90 хвилин + 30 секунд за кожен хід. Протягом одного дня кожна пара могла зіграти лише одну партію.

18 лютого міській чемпіонат офіційно завершився. За результатами, І місце посів Микола Куцик. Срібло змагань здобув Василь Лях. Третю сходинку турніру посів Ігор Мозговий. Також в межах чемпіонату обрали кращих шахістів у вікових категоріях. Зокрема:
    – в категорії «55 років та старше» – Степан Арутюнов та Андрій Тушев;
    – в категорії «20 років та молодші» – Тимур Балик та Юліана Мінаєва.

Переможець та призери отримали кубок, медалі та грошові винагороди від Федерації шахів міста. Дізнатися більше про результати чемпіонату можна за посиланням.

Також під час турніру в учасників й глядачів була можливість долучитись до марафону «Об’єднані заради перемоги КР». По завершенню змагань частину призового фонду скерували саме на підтримку цієї акції та наших мужнів бійців, котрі боронять нашу державу від ворогів. Взяти участь в благодійній ініціативі й допомогти нашій армії, можна, задонативши за реквізитами:
    UA603052990000026002020404267
    EGRPOU 44406909.

Нагадаємо, юні криворізькі шахісти стали переможцями турніру Дитячої шахової ліги.