Криворізький спортсмен завоював срібну медаль у міжнародних змаганнях з кікбоксингу

15 Липня 2022, 11:54 Поділитися СПОРТ

Спортсмени з Кривого Рогу активно беруть участь у різних видах змагання та завойовують золоті, срібні та бронзові медалі. Зокрема, на сьомий день міжнародного турніру Всесвітніх ігор-2022 із неолімпійських видів спорту вихованець криворізького спортивного клубу «Барс» Орфан Сананзаде став срібним призером з кікбоксингу ВАКО. Зазначимо, що турнір проходив в американському Бірмінгемі. Про це повідомили у пресслужбі Міністерства молоді та спорту України.

У фіналі змагань Орфан Сананзаде виступив у ваговій категорії К1 63,5 кг. Кікбоксер зійшовся у поєдинку з мексиканцем Мігелем Мартінесем Асевезом. До золота нашому співвітчизнику не вистачило зовсім трохи.

Раніше в цьому ж турнірі спортсмен переміг болгарина Огніана Мірчева у чвертьфіналі та угорського бійця Чингісхана Тлемісова у півфіналі.

Зазначимо, Орфан Сананзаде вже має титул чемпіона Всесвітніх ігор-2017.