До складу команди Дніпропетровщини, яка здобула перемогу у IV літній Гімназіаді України з настільного тенісу, увійшов спортсмен із Кривого Рогу

9 Лютого 2022, 21:46 Поділитися СПОРТ

Упродовж чотирьох днів за першість у всеукраїнських змаганнях з тенісу боролись більше 40 спортсменів з різних регіонів держави, у тому числі і з нашої області. До регіональної збірної увійшов криворіжець Олег Гавришко. За результатами гімназіади команда з Дніпропетровщини посіли два перших місця. Інформація про це з’явилась на сторінці криворізької Дитячо-юнацької спортивної школи №8.

З 4 по 8 лютого провели фінальні змагання IV літньої Гімназіади України з настільного тенісу, яку провели у спортивному комплексі «Хімік» в Чернігові. До першості долучились 42 спортсмени з 12 областей країни та Києва. Взяти участь можна було у складі збірних команд областей, до яких входили учні закладів загальної середньої освіти віком від 16 до 18 років. До участі допускались від команди від регіону, до складу яких входили два хлопця, дві дівчини та тренер. У рамках гімназіади були особисті, парні та командні змагання.

До складу збірної Дніпропетровської області увійшов вихованець криворізької Дитячо-юнацької спортивної школи №8. За участю Олега Гавришка спортсмени здобули перші місця у командних змаганнях та чоловічій парі. За результатами особистої першості криворіжець посів п’яте місце. Тренером хлопця є Микола Зайцев.

Нагадаємо, спортсменки Кривого Рогу здобули золото та переможні місця у турнірі з вільної боротьби.