Вихованці клубу «Дракон» з Кривого Рогу здобули 19 медалей на міжнародному турнірі TMS

24 Січня 2022, 11:35 Поділитися СПОРТ

Упродовж двох днів більше восьми сотень спортсменів з різних куточків світу змагались за першість на турнірі з бразильського джиу-джитсу. Вихованці криворізького клубу «Дракон» посіли вісім перших місць, сім других та чотири третіх місця. Про це стало відомо зі сторінки Club Dragon Jiu Jitsu Tatsu Do.

З 22 по 23 січня тривав турнір із бразильського джиу-джитсу TMS UKRAINIAN CUP ZAPORIZHZHIA. Змагання провели у стінах палацу спорту «Юність» у Запоріжжі. До турніру долучились понад 800 спортсменів із семи країн світу. Взяти участь можна було у вікових категоріях від чотирьох до 18 років і старше.

Від Кривого Рогу на змагання відправились вихованці клубу «Дракон». За результатами турніру, спортсмени здобули вісім золотих медалей, сім срібних та чотири бронзові нагороди. Крім того, Олексій Юхнов посів третє місце в абсолютній категорії та отримав грошовий приз.

«Практично всі діти нашого клубу виступали в нових для себе категоріях, щось вийшло, щось ні, але старт спортивного року задано хороший! Вітаємо всіх!», – зазначили на сторінці клубу «Дракон».

Нагадаємо, у Кривому Розі відбулись змагання з акробатики.