Спортсмени Кривого Рогу здобули перемоги на обласних змаганнях з легкої атлетики

5 Січня 2022, 16:24 Поділитися

З 2 по 4 січня у місті Дніпро відбулися обласні змагання з легкої атлетики. Криворізькі спортсмени також взяли участь та вибороли переможні медалі. Про це повідомляє ДЮСШ №10 у соцмережі.

Протягом двох днів юні атлети області, у тому числі й Кривого Рогу, боролися за перші місця змагань у Дніпрі. Загалом брали участь у боротьбі за кращого юнаки та дівчата 14 та 15 років.

Так, вихованці ДЮСШ №10 здобули медалі та стали призерами змагань. Третє місце за біг на 1000 м виборола Ксенія Масальська, золоту медаль на дистанції 2000 м отримала Анна Гуртова, перші місця у бігу на 1000 м та 1500 м здобула Мирослава Вівчаренко.

Першим на 600 м став Андрій Дирда. Друге місце та срібну медаль здобув Віктор Мациборко. Дистанцію на 1500 м  подолав другим Владислав Романов, а Олександр Федорченко став першим на 2000 м.

Тренером-викладачем спортсменів є О.С. Коноваленко.