Вихованці зі спортивної школи Кривого Рогу вибороли сім призових місць у рамках Кубка міста з боксу

28 Грудня 2021, 20:10 Поділитися СПОРТ

З 23 по 25 грудня у місті тривали змагання з боксу серед молоді та юніорів. Чемпіонат присвятили пам’яті тренера-викладача Павла Клевцова. Спортсмени з ДЮСШ №2 отримали одне «золото», чотири «срібла» та дві «бронзи». Про це стало відомо зі сторінки комітету Інгулецької райради.

23-25 грудня відбувся Кубок Кривого Рогу з боксу серед молоді та юніорів (https://one.kr.ua/news/38731). Змагання провели на спортивній базі клубу «КБ-75». Турнір присвятили пам’яті тренеру-вихователю Клевцову Павлу Леонідовичу. У межах чемпіонату за перемогу боролись спортсмени 14-15 та 16-17 років у відповідних вагових категоріях. Загалом до змагань долучились 68 боксерів з восьми спортивних клубів Кривого Рогу.

За результатами Кубку, вихованці Дитячо-юнацької спортивної школи №2 посіли сім почесних місць. Зокрема: