У Кривому Розі дошкільнята та школярі позмагались у легкоатлетичній естафеті

24 Червня 2021, 11:17 Поділитися СПОРТ

23 червня у парку «Ювілейний» Довгинцівського району пройшла легкоатлетична естафета серед дошкільнят та школярів. Змагання, в яких взяли участь близько 350 дітей, приурочили до Міжнародного олімпійського дня в Україні. Інформацію повідомила прес-служба Довгинцівської райради.

У Парку «Ювілейний» відбулась легкоатлетична естафета для дошкільнят та школярів. У змаганнях взяли участь близько 350 хлопчиків та дівчаток. Наймолодші змагалися у естафеті «Веселі старти». За підсумками перегонів І місце посів – дитсадок №183, ІІ місце – садочок №227, а ІІІ місце – за малюками садка №162. У старших дітей найкращий результат у естафеті 4Х100 показала команда КНВК №81. На II місці опинилася школа №108, на ІІІ – школа №94.

Переможців та призерів нагородили кубками, медалями та грамотами районного відділу у справах сім’ї, молоді та спорту.