Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  Захисники та захисниці

  «Перший Міський» підготував спецпроєкт до Дня захисника та захисниці. Він про тих, хто щодня боронить наш із вами спокій – поліцейських, рятувальників, військовослужбовців. Про тих, хто став на службу державі та її громадянам та не має права схибити у важку хвилину. Про тих, без кого перемагати ворога та гнати його з нашої землі геть – було б неможливо.

  Автори і ведучі програми:

  Вікторія Пінчук, Кузьма Шишкін, Олександр Фефілатьєв

  «Герої Маріуполя»: історія полоненої радіотелефоністки Людмили Яковенко

  Людмила мріяла носити однострій та захищати Батьківщину. Її мрія здійснилася у лавах 17-ї танкової бригади. На полі бою жінка відповідала за зв’язок – невід’ємну складову сучасних збройних конфліктів

  На початку повномасштабного вторгнення військова знаходилася у передмісті Маріуполя, звідки перемістилася до одного з промислових підприємств міста Марії

  Коли перед Людмилою та її побратимами та посестрами постав вибір – полон або смерть, вона обрала життя. Вийти на свободу нашій відважній землячці вдалося напередодні свята – 7 березня цього року.

  Про жахи полону та героїзм українських військових – ексклюзивно до дня вшанування захисників першого форпосту російсько-української війни. «Герої Маріуполя». Історія радіотелефоністки Людмили Яковенко.

  17 Травня 2023, 21:00

  Теги
  • #герої
  • #маріуполь
  Останні відео