Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  Вперше в Кривому Розі пройшли змагання зі скейтбордингу і велосипедному мотоекстриму

  2 Серпня 2021, 12:41 Поділитися СПОРТ

  Драйв, спортивний азарт, заряд позитивної енергії від активних вихідних та мотивація молоді займатися спортом - за підтримки Фонду Олександра Вілкула «Українська перспектива» в нашому місті вперше пройшли «Екстремальні ігри».

  Вперше в Кривому Розі пройшли змагання зі скейтбордингу і велосипедному мотоекстриму

  «Екстремальні ігри» - це яскрава, видовищна подія в житті Кривого Рогу й абсолютно новий вид змагань, що вперше пройшов у регіоні. Захід об'єднав у собі дві дисципліни, які дуже популярні серед молоді нашого міста: змагання зі скейтбордингу і велосипедного мотоекстриму (BMX - англ. Bicycle Moto Xtreme). Відзначимо, що проєкт проведення «екстремальних ігор» - переможець «Громадського бюджету-2021».

  Дмитро Коростелев, заступник керівника виконкому Інгулецької районної у місті ради, зазначив, що мета «Екстремальних ігор» - робити рідний Кривий Ріг молодіжним, цікавим, популяризація спорту і здорового способу життя, особливо для молоді, привернення уваги до необхідності розвитку скейтбордингу та велосипедного мотоекстриму як серйозних видів спорту не тільки на регіональному, а й на національно і міжнародному рівнях, розвиток спортивного іміджу Кривого Рогу.

  Катерина Кошова, автор ідеї проведення «Екстремальних ігор» розповіла, що означає втілити в життя такий проєкт: «Я відчуваю себе щасливою людиною. Ідея великої і спортивної події, на якій потужно заявили про себе популярні в різних країнах скейтбординг і ВМХ, з'явилася у нас із моїм хлопцем, фанатом екстрим-спорту, два роки тому. Ми вирішили подати свій проєкт на міський конкурс, щоб розвивати ці види спорту в Кривбасі й на аматорському, і на професійному рівні. І ми дуже раді, що отримали від міської влади та спонсорів допомогу і вагому підтримку».
   
  Катерина Кошова зазначила, що в Кривому Розі створені необхідні умови для розвитку спорту в цілому, в тому числі скейтбордингу та велосипедного мотоекстриму. «У нас найбільша кількість майданчиків у всій області. Важливо проводити змагання, щоб спортсмени могли професійно розвиватися. Впевнена, що саме наші змагання дадуть старт до професійного розвитку - адже багато юних криворіжців по-справжньому захоплені скейтбордингом, ВМХ, іншими екстремальними видами спорту. А за цим - здорове, активне дозвілля для Криворізької молоді, бажання стає в спорті, в житті тільки переможцями!

  Ми вдячні Фонду Олександра Вілкула «Українська перспектива» за те, що підтримали нашу ініціативу, допомогли в організації, виділили призовий фонд для переможців змагань», - зазначила Катерина.

  Змагання на добре обладнаному скейт-майданчику скверу Недєліна в Інгулецькому районі, під патронатом компетентного журі проходили до самого вечора. Їхнім вражаючим завершенням стало не тільки нагородження переможців, а й барвистий феєрверк.

  Скейтбординг і велосипедний мотоекстрім - це сучасні субкультури, в прихильників яких є власна мова, світогляд і система цінностей. Для них характерне прагнення до нових умінь - великої кількості видовищних акробатичних трюків, самовдосконалення, подолання самого себе, ну і, звичайно ж, відчуття адреналіну.

  Родіон Романенко, учасник «Екстремальних ігор», учень школи № 20 сказав: «Мені подобається цей турнір. Такий захід вперше проводиться у нас в місті. Це реальна можливість розвиватися, катаючись на скейті, як я, або, як інші, на велосипедисти».

  Раніше, за підтримки Фонду «Українська перспектива» в Кривому Розі з успіхом пройшли масштабні змагання з автоспорту - драгрейсингу і автослалому.

  Теги
  • #змагання
  • #велосипедисти