Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  Тепер офіційно! Криворіжець В’ячеслав Павлічук отримав сертифікат на підтвердження світового рекорду із занесенням до Книги рекордів Гіннеса

  23 Червня 2021, 16:26 Поділитися

  Із знаменною подією для Кривого Рогу та всієї України нашого «короля заліза» привітав мер Костянтин Павлов. Міський голова брав особисту участь у підтримці спортсмена та разом з його сім'єю, друзями та багатьма земляками у квітні вболівав за В’ячеслава під час його рекордної спроби.

  Тепер офіційно

  Костянтин Павлов сказав: «Від імені всіх криворіжців щиро вітаю нашого справжнього «залізного чоловіка» В'ячеслава уже з офіційним визнанням його рекорду! Книга рекордів Гіннеса тепер наша – криворізька! Я думаю, ми зараз переживаємо ті ж емоції, які переживали в квітні, коли за В'ячеслава вболівали всі ми, вболівав весь Кривбас! Це було по-справжньому круто! Бажаю нових перемог В’ячеславу, а також всім спортсменам Кривого Рогу нових перемог, нових досягнень і нових рекордів! Кривбас – сила!».

  Нагадаємо, що В'ячеслав Павлічук виконав станову тягу 100-кілограмової штанги без лямок – 58 разів за 1 хвилину (попередній рекорд 2020 року – 55 разів)! Світовий рекорд зафіксований в присутності експертів Національного реєстру рекордів.

  На церемонії вручення Сертифікату Книги рекордів Гіннесу, експерт Національного реєстру рекордів Віталій Зорін зазначив: «Не кожного тижня Гіннес підтверджує рекорди українців, які встановлені в Україні. Тим більше, на такому хорошому спортивному рівні і в такій популярній категорії як пауерліфтинг. І я думаю, що наступний претендент на цей рекорд з’явиться не скоро, завдяки досягненню В’ячеслава. Наступні 5-10 років ми можемо бути спокійні – ця категорія належатиме Україні».

  Наш земляк занесений в Книгу рекордів Гіннеса у номінації «Найбільша вага, піднята в становій тязі за одну хвилину».

  Теги
  • #рекорд