Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  Хлібозаводи та пекарні у Кривому Розі працюють стабільно. Борошном забезпечені. Хлібобулочна продукція у торгівельну мережу постачається за заявками у достатній кількості

  4 Березня 2022, 14:37 Поділитися

  В. о. міського голови Кривого Рогу – заступник голови Ради оборони Кривого Рогу Юрій Вілкул провів робочу нараду на хлібозаводі на 173 кварталі, поспілкувався з колективом та проконтролював стабільність виробництва й поставок хліба.

  Хлібозаводи та пекарні у Кривому Розі працюють стабільно

  Юрій Вілкул зазначив: «Ми тримаємо на контролі всі стратегічні й життєво необхідні для людей питання. Серед яких й забезпечення хлібом. Сьогодні це набуває особливого значення. Зараз загальна ситуація по місту стабільна. Хлібозаводи та пекарні у Кривому Розі працюють у штатному режимі. Мукою забезпечені. Хлібобулочна продукція у торгівельну мережу постачається за заявками у достатній кількості. Звичайно, у період посиленого попиту були перебої, але зараз все відрегулювали та виправили. Вдячний пекарям й всім, хто зараз працює на своїх місцях та допомагає боронити Кривий Ріг». 

  Заводи ТОВ «Криворіжхліб» – головні виробники хлібобулочної продукції для Кривого Рогу та найближчих селищ. До військового стану виробництво продукції, в середньому, складало 40 тонн на добу, у період ажіотажного попиту виробництво підвищили до 65 тонн.

  Директор ТОВ «Криворіжхліб» Ігор Налбантов сказав: «Наше підприємство працює стабільно. Трішки скоротили асортимент, але основні види виробів випускаємо згідно з заявками. Перебоїв із поставками сировини немає. Склади підготовлені для запасів. Ціни не піднімаємо, залишаються на тому ж рівні, що й раніше. Постачальники йдуть назустріч, не піднімають ціни».
  У Кривому Розі хлібобулочною продукцією забезпечується вся роздрібна мережа міста за заявками підприємців місцевими товаровиробниками (це – 2 хлібзавода та 9 міні-пекарень). Хлібзаводи забезпечені борошном на 10 днів. 

  Також поповнюються місцевими фермерами запаси зерна на КХП Коломойцівське, виробництво борошна йде у плановому режимі. (наразі, на підприємстві запас муки – 658 тонн) 
  Щодня дев’ять криворізьких міні-виробників випускають у роздрібну мережу до 20 тонн хлібобулочних виробів. 

  Варто відзначити, що відпускні ціни на борошно не змінилися й ціна на хліб місцевих виробників для споживачів залишається незмінною.
  Довідково: ТОВ «Криворіжхліб» є основним виробником хлібобулочної продукції, споживачами якої є жителі міста та прилеглих сіл. Він забезпечує майже 80% виробництва хлібної продукції місцевих виробників. Асортимент продукції різноманітний. На сьогодні випускається 19 сортів хліба.

   

  Теги
  • #хліб