Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  О. Вілкул: «Гарантія виконана, важливе для криворіжців рішення прийнято – прямі виплати з міського бюджету на оплату комуналки будуть збільшені до 1500 грн»

  23 Лютого 2022, 18:29 Поділитися

  Головний пріоритет – люди. Сьомий рік у Кривому Розі працює муніципальна програма з часткової компенсації жителям на оплату послуг тепло- і водопостачання. У 2021 році її розмір було збільшено удвічі – з 500 грн до 1000 грн. У цьому році міська влада з ініціативи блоку Вілкула «Українська перспектива» збільшила розмір прямої виплати на «комуналку» до 1500 грн.

  О

  Голова Громадської ради при виконкомі міськради Олександр Вілкул відзначив важливість прийнятого рішення для криворіжців:

  «Ми виконуємо гарантії, які давали людям. Тим більше, коли йдеться про соціальний захист жителів. Торік запроваджено – в єдиному місті України – безкоштовний проїзд у міському громадському транспорті. Він збережений цього року. Незважаючи на складну економічну ситуацію збережена наймасштабніша в країні Програма соціальної підтримки криворіжців. Блок Вілкула «Українська перспектива» виступив із ініціативою про збільшення прямих виплат з 1000 до 1500 грн. Сьогодні рішення прийнято. Виплати збільшуватимуться вже цього року. Зараз така підтримка життєво необхідна людям».

  Варто відзначити, що соціальні видатки міського бюджету-2022 становлять понад 800 млн грн (що складає 57%). У бюджеті збережено всі соціальні програми для мешканців міста, програму безкоштовного проїзду у міському комунальному транспорті, безкоштовне харчування для школярів 1-4 класів, виплати чорнобильцям, афганцям, ветеранам, учасникам АТО, безкоштовні медичні програми для криворіжців. Збережено фінансування всіх ДЮСШ і палаців культури. Також, закладено кошти на перспективні програми – реконструкцію мікрорайонів, доріг та проспектів, модернізацію лікарень.

  Теги
  • #компенсація