Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  О. Вілкул: «Кривий Ріг приймає 200 кращих борців з усієї країни. Вболіваємо за наших і продовжимо робити все, щоб у криворізьких спортсменів була доступна інфраструктура для тренувань»

  11 Лютого 2022, 17:02 Поділитися

  Напередодні Дня Визволення Кривого Рогу у місті пройшов ХХIІ Відкритий Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед юнаків та дівчат. Турнір зібрав учасників із Києва, Дніпра, Харкова, Запоріжжя, Черкас, Миколаєва, Херсону, Южне, Ізмаїлу, Кам'янського (Одеська обл.), Торецька, Слов’янська (Донецька обл.), Українки (Київська обл.), Каховки, Скадовська (Херсонська обл.). Юні спортсмени віком до 15-16 років, всього майже 200 чоловік, виборювали першість у спортивному єдиноборстві.  Відкрив турнір голова Громадської ради міста Олександр Вілкул.

  О

  «Дуже приємно, що Кривий Ріг розпочинає рік із спортивних змагань. На минулому тижні ми приймали плавців з усієї області, а сьогодні радо вітаємо найкращих борців з усієї України. Це свідчить про те, що у нашому місті створена хороша спортивна база і ми можемо проводити змагання будь-якого рівня. Всього протягом року в Кривому Розі проходить близько 500 чемпіонатів та турнірів – від міських та обласних до міжнародних.
  Завдяки підтримці міста, після припинення фінансування з боку держави, у Кривому Розі збережено усі 10 ДЮСШ, успішно працюють 67 спортивних клубів та міських федерацій, в яких різними видами спорту займається понад 25 тисяч спортсменів. Дуже важливо, щоб сьогоднішніх юних спортсменів, які тренуються в місті, не турбувало – чи дозволяють це доходи батьків.
  Підтримуємо кращих спортсменів та їх тренерів, що прославляють наше місто на всеукраїнських та міжнародних змаганнях. Щорічні стипендії протягом 5 років отримали більше 500 спортсменів та тренерів на суму більше 5 мільйонів гривень. Разом з тим, місто багато працює над тим, щоб не лише зберегти, а й оновити спортивну інфраструктуру – капітально ремонтуємо басейни, встановлюємо спортивні майданчики, проводяться ремонти в спортзалах звичайних шкіл», – підкреслив Олександр Вілкул. 
  На сьогодні у Кривому Розі в 19 різноманітних видах єдиноборств займається понад 6 тисяч спортсменів, з них вільною боротьбою – більше 200 криворіжців. Знаково, що турнір з вільної боротьби проводиться за ініціативи дитячо-юнацької спортивної школи № 2. Саме цей заклад займається базовою підготовкою борців. Понад 200 юнаків та дівчат тренують 9 тренерів-викладачів, які є справжніми професіоналами своєї справи. 
  Гордість школи та міста – Анастасія Польська, чемпіонка Європи серед дівчат, та бронзова чемпіонка світу серед кадеток. Ілона Прокопевнюк, Роман Вовчак та Владислав Абрамов посіли гідні місця на чемпіонатах Європи та світу. 
  «Вільною боротьбою займаюсь 9 років. Торік виграв Чемпіонат України. Я другий раз виступаю на турнірі у Кривому Розі. Мені подобається організація змагань, умови дуже добрі, у вас хороша спортивна база», – сказав Владислав Яцковський, представник команди з Херсону.

   

  Теги
  • #вільна боротьба
  • #турнір