Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  О. Катриченко: «Паралельно із придбанням нових тролейбусів, автобусів та трамваїв, закуповуємо спецтехніку для обслуговування ліній – як для планових ремонтів так і для максимально швидкого усунення нештатних ситуацій, щоб не порушувати графіки руху»

  7 Лютого 2022, 16:01 Поділитися ОФІЦІЙНО

  Міська програма з розвитку комунального електротранспорту: у 2022 році в Кривому Розі буде придбано 15 нових трамваїв та шість капітально відремонтовано. Крім оновлення та модернізації автопарку коштом міського бюджету буде закуплено спеціалізовану універсальну техніку, з допомогою якої можна швидко реагувати та усувати проблеми, які виникають на лініях.

  О

  Чергову партію нової спецтехніки для обслуговування контактної мережі тролейбусів отримало комунальне підприємство «Міський тролейбус». Заступник міського голови Олександр Катриченко: «За останні роки місто значно оновило матеріально-технічну базу, придбали 62 нових сучасних тролейбуси, 27 автобусів. Одні з перших в Україні впровадили технологію капітально-відновлювальних ремонтів, завдяки якій криворізькі майстри роблять, фактично, на 90% нові машини – на сьогодні на маршрутах працює 42 капітально-відремонтованих тролейбуси і трамвая. Що важливо – для мешканців Кривого Рогу проїзд у комунальному транспорті безкоштовний. Ми перші в Україні зробили це і зараз наш досвід вивчають інші міста. Разом з тим, ми розуміємо, що комунальний транспорт потребує щоденного обслуговування та утримання. Для КП «Міський тролейбус» ми придбали навантажувач, який може використовуватися і як вишка, і як снігоочисник, і як «буреям». Ще маємо отримати декілька вишок, самоскидів, навантажувачів, які нададуть можливість комунальному транспорту якісно та своєчасно надавати послуги мешканцям Кривого Рогу», – сказав заступник міського голови Олександр Катриченко.

  Придбана техніка повністю пристосована й обладнана для обслуговування контактної мережі тролейбусів. Колісний навантажувач з телескопічною стрілою Bobcat T35.130SLP в комплекті з навісним обладнанням, в комплект якого входить: ківш об'ємом 2000 літрів, платформа для персоналу, крановий гак вантажопідйомністю 3500 кг, відвал снігоприбиральний та бур з гідравлічним управлінням. Саме за допомогою такої техніки можна виконати низку робіт, розпочинаючи з підготовки місць встановлення та установки опор контактної мережі тролейбуса, обслуговування встановлених електронних табло до прибирання й розчистки територій від сміття, снігу та для виконання вантажно-розвантажувальних робіт.

  «Завдяки підтримці міської влади у нас з’явилася нова спецтехніка. Підприємство займається капітальними і поточними ремонтами своєї контактної мережі. А тому, нам необхідна така техніка. Ми зможемо більш оперативно усувати недоліки, для того, щоб поїздки у муніципальному електротранспорті були більш зручні та комфортні», – підкреслив директор КП «Міський тролейбус» Олександр Приходько.

  Теги
  • #техніка
  • #закупівлі