Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  Юрій Вілкул: «Задля забезпечення безпеки криворіжців у місті створений єдиний Ситуаційний центр - на сьогодні до нього під’єднано вже 520 відеокамер»

  10 Листопада 2021, 17:18 Поділитися ОФІЦІЙНО

  У Кривому Розі продовжується реалізація програми «Безпечне місто» із забезпечення громадського порядку та безпеки жителів. Майже рік як працює єдиний Ситуаційний центр і на сьогодні до загального пункту заведено понад п’ятсот відеокамер. Приладами спостереження охоплюються центральні магістралі, школи, лікарні, заклади культури. Крім цього - об’єкти бізнесу, які вже мають встановлені відеокамери.

  Юрій Вілкул: «Задля забезпечення безпеки криворіжців у місті створений єдиний Ситуаційний центр - на сьогодні до нього під’єднано вже 520 відеокамер»

  Ситуаційний центр - це єдиний командний пункт, оснащений потужним обладнанням. Фахівці Центру здійснюють нагляд та контроль за безпекою на вулицях, організовують зв’язок з усіма правоохоронними органами міста та оперативними черговими підприємств, що забезпечують життєдіяльність Кривого Рогу. Данні з камер відеоспостереження транслюються в режимі онлайн, запис відеоінформації здійснюється на об’єктах, де встановлено камери відеоспостереження.

  На робочій нараді, на якій розглядалося питання перспективних напрямків діяльності центру в.о. міського голови Юрій Вілкул зазначив: «У місті продовжується робота зі створення безпечних умов життя для мешканців. Це важливий напрямок нашої роботи. В грудні 2020 року був відкритий єдиний Ситуаційний центр. І якщо у квітні до системи було приєднано близько 80 відеокамер то зараз їх вже 520». 

  Зокрема, 47 камер встановлено на найбільш завантажених перехрестях. Більше 330 відеокамер - в бюджетних закладах: лікарнях школах, закладах культури. Також, приєднуються до загального пульту центру об’єкти бізнесу, які мають свої камери. До системи долучилися вже понад 80 таких об’єктів, що дало змогу відстежувати центральні дороги, тротуари та перехрестя. Також, доступ до своїх відеокамер почали надавати ОСББ. Встановлюється відеонагляд й на контейнерних майданчиках міста.

  «Це дає нам змогу раціонально планувати розвиток системи, у майбутньому не витрачаючи кошти на обладнання відеоспостереженням тих місць, де фактично воно є. Безумовно, ми будемо розвивати й далі систему відеоспостереження. Зокрема, плануємо обладнати відеокамерами заклади, що знаходяться поблизу центральних доріг та проспектів. Наприклад, театр ім. Т. Шевченка, ПК Південний тощо. Так ми забезпечимо огляд всієї прилеглої території, в тому числі, проїжджої частини, пішохідних переходів. Будуть залучені також і заклади освіти, які знаходяться на вулицях з інтенсивним дорожнім рухом, для того, щоб убезпечити дітей, які йдуть до школи. До системи долучяться і комунальні транспортні підприємства. Всі зупинки міського транспорту, диспетчерські пункти, які знаходяться на площі Визволення і на кільці 44 кварталу будуть оснащені приладами відеоспостереження. Звичайно ж, акцент буде зроблений і на центральні магістралі та перехрестя», - відзначив Юрій Вілкул. 

  В цілому, у 2022 році планується розширити міську систему відеоспостереження й встановити додатково ще більше 800 відеокамер.

  Теги
  • #центр
  • #програма