Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  Генеральний консул Федеративної Республіки Німеччини Таня Байєр: У Кривому Розі працює сильна ефективна команда

  22 Вересня 2021, 14:26 Поділитися

  Кривий Ріг та Німеччина: спільна праця на розвиток міста та підтримку мешканців. Юрій Вілкул провів зустріч з Генеральним консулом Федеративної Республіки Німеччини у Донецьку.

  Генеральний консул Федеративної Республіки Німеччини Таня Байєр: У Кривому Розі працює сильна ефективна команда

  У Кривому Розі із дводенним робочим візитом перебуває Генеральний консул Федеративної Республіки Німеччини у Донецьку (офіс Дніпро) Таня Байєр. І перша зустріч поважної гості відбулася з в. о. міського голови Юрієм Вілкулом.

  Під час розмови Юрій Вілкул підкреслив, що Кривий Ріг ефективно співпрацює з Генеральним консульством Федеративної республіки Німеччини, Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) та Українським фондом соціальних інвестицій за різними міжнародними проєктами у сфері медицини, освіти, підтримки та соціальної адаптації внутрішньо-переміщених осіб.

  «Результати нашої спільної роботи бачать і вони працюють на мешканців. А це і модульне містечко для переселенців і спортивно-ігровий комплекс для дітей з інвалідністю і відремонтовані школи №20, 1, 58, 76, 115. Завдяки співпраці з GIZ придбано 10 сенсорних кімнат для шкіл. Саме у нашому місті за підтримки німецького фонду відкритий перший в Україні Кризовий центр для жінок, які постраждали від домашнього насильства. Також, у нас великий комплекс заходів реалізований у галузі охорони здоров’я. Ми цінуємо наших партнерів, відкриті до роботи, адже наша мета – покращити якість життя містян і для цього залучаємо як міські кошти так і міжнародні інвестиції», – зазначив Юрій Вілкул.

  Таня Баєр зазначила, що Кривий Ріг є важливим містом для Генконсульства як у контексті реалізації спільних соціальних проєктів так і промисловому напрямку.

  «Я вперше у Кривому Розі, хочу познайомитися з містом, з нашими спільними проєктами. У вашому місті працює сильна ефективна команда. Я це неодноразово чула від своїх колег, а також в інших містах і мені справді дуже цікавий Кривий Ріг. Дуже вдячна за теплу зустріч і я переконана, що це не останній мій візит до Кривого Рогу», – сказала Таня Баєр, Генеральний консул Федеративної Республіки Німеччини у Донецьку (офіс Дніпро).

  Присутні на зустрічі представники Українського фонду соціальних інвестицій та громадської організації «Егіда-Центр» акцентували увагу на конструктивній взаємодії та відкритому діалозі у Кривому Розі між владою, громадськістю та бізнесом. «Для нас це дуже важливо. Тут ми бачимо бажання працювати та змінювати життя людей на краще. З Кривим Рогом УФСІ співпрацює з 2017 року. Ми працюємо у 5 областях так-от Кривий Ріг – найактивніше місто за кількістю поданих пропозицій та проєктів, що тут реалізуються», – сказала Консультантка з розвитку потенціалу громад Східного регіонального представництва УФСІ Тетяна Скляренко.

  Під час зустрічі обговорили також питання стосовно встановлення побратимських відносин з німецьким містом, що за своєю економічною структурою схоже на Кривий Ріг. Серед них – Дуйсбург, Ессен, Гельзенкірхен, Оберхаузен, Бохум, Ботропп. Усі ці міста належать до Рурського регіону, колишньої промислової агломерації у землях Північний Рейн-Вестфалія. Пані Баєр зауважила, що надасть свою підтримку Кривому Рогу у цьому напрямку.

  Теги
  • #німеччина
  • #візит