Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  До 30-ї річниці незалежності України у Кривому Розі пройшли загальноміські урочистості

  20 Серпня 2021, 16:20 Поділитися

  20 серпня у Кривому Розі, в рамках відзначення 30-ї річниці незалежності України відбулися міські урочисті заходи. О 9:00 ранку керівництво міста: заступники міського голови, члени виконкому міськради, почесні громадяни Кривого Рогу, члени міської ради ветеранів, представники правоохоронних органів прийшли до Меморіального комплексу, що на проспекті Миру, та поклали квіти до Пам'ятного хреста на честь воїнів-криворіжців, пам’ятного знаку «Полеглим захисникам України», стендів, встановлених на честь загиблих воїнів АТО, пам’ятних знаків на честь чорнобильців та воїнів-інтернаціоналістів, а також Монументу Перемога.

  До 30-ї річниці незалежності України у Кривому Розі пройшли загальноміські урочистості

  Голова міської ради ветеранів Микола Дабіжа сказав: «Незалежність розпочинається з кожного із нас: з нашої праці, поваги один до одного, любові до рідної землі. Я переконаний, що Україна стане потужною державою. Все для цього є: прекрасні люди, природні ресурси, економічний потенціал».

  Член міської координаційної ради з розвитку підприємництва Тетяна Темченко підкреслила: «У нас дуже хороший і сильний народ. Незалежність відкрила перед нами багато можливостей. На жаль, багато чого ще не вдалося реалізувати з певних причин, однак, багато вже зроблено для країни! Чого хотілося б, про що мріється, так це, звичайно, об’єднання всіх нас навколо нашої національної ідеї, бути більш толерантними один до одного, адже у нас гарна, перспективна та багата країна – наша Україна!».

  Сьогодні до Дня незалежності України, о 14:30 відбудеться урочисте покладення квітів до пам’ятника Т. Шевченко на проспекті Поштовий, а о 15:00 в Криворізькому академічному театрі ім. Т. Шевченко пройде церемонія нагородження наших земляків, які зробили вагомий внесок у розвиток держави та рідного Кривого Рогу.

  У День державного прапора 23 серпня о 8:45 у парку Героїв пройде урочиста церемонія відкриття 72-метрового флагштоку.

  Безпосередньо, у день свята, 24 серпня, у кожному районі міста пройдуть урочисті заходи, традиційний парад вишиванок у Металургійному районі, виставки тощо.

  Теги
  • #незалежність
  • #покладання