Баскетбольний клуб Кривого Рогу поступився у домашньому матчі

17 Листопада 2021, 18:00 Поділитися СПОРТ

16 листопада відбувся матч восьмого туру Суперліги Windrose, у якому клуб нашого міста приймав у своїх стінах колектив зі смт Слобожанське. Спортсмени Кривого Рогу дали гідну відсіч, проте перемогти не змогли. Кінцевий рахунок – 58:71.

16 листопада баскетболісти Кривого Рогу в рамках чергового туру Суперліги Windrose на своєму полі приймали гостей із БК «Прометей». Наші гравці жваво розпочали баталію, а вже на шостій хвилині Зак Коупленд спробував поцілити зі дальньої дистанції до кошику суперників, і йому це вдалося. Таким чином, зі старту лідирували гравці Кривого Рогу, а відрив складав вісім очок. Уся перша чверть пройшла за повної переваги господарів, хоча Д. Кеннеді та Шон Еванс декілька разів добряче потурбували нерви фанів нашого клубу.

Після перерви колектив БК «Кривбас» трохи почав послаблювати тиск на супротивника, що дало змогу гравцям зі Слобожанського добряче огризнутися. Щоправда, хоч Шон Еванс та Д. Кеннеді продовжували феєричну гру, нашим спортсменам вдавалось стримувати їх й дозволяти супернику бути лише у ролі постійно наздоганяючих. Відповідно, десятихвилинка знов завершилася на користь господарів – 36:32.

Крах вдалої, до цього часу, гри підопічних головного тренера БК «Кривбас» Артема Сліпенчука почався у третій чверті. Вже за три хвилини цієї частини баталії гравці БК «Прометей» збільшили відрив до дев’яти пунктів – 46:37. Надалі справи господарів тільки погіршувалися. Уже на 28 хвилині перевага гостей стала двозначною.

Ситуацію погіршило ще й те, що після перерви остання чверть не принесла нічого нового у картині гри. Гості стали в глуху оборону й діяли на контратаках. Такими хитрими діями слобожанці остаточно переламали хід матчу. Жодних змін до кінця поєдинку більше не було й опісля свистка судді на табло відобразились гіркі 58:71.

На післяматчевій прес-конференції головний тренер гостей розповів, що вони знали, якою складною буде гра проти кривбасівців, проте не покладали надій на перемогу, а прагнули дати гідний бій та показати гарну гру, і він задоволений тим, що це вдалося.

Найкращим визнано Ді Джея Кеннеді, який до 20 очок додав 11 підбирань, чотири перехоплення, три передачі та один блок-шот, а його рейтинг ефективності має фантастичні 34 бали.

Серед гравців Кривого Рогу найкраще проявили себе: В. Коренюк, З. Коупленд, К. Артамонов, М. Поповіч, Е. Полайт Дж.