Військові Кривого Рогу вибороли призове місце на змаганнях із грепплінгу

9 Листопада 2021, 10:13 Поділитися СПОРТ

У Кропивницькому відбувся турнір з грепплінгу серед представників правоохоронних та силових структур. Нацгвардійці криворізької Військової частини 3011 завоювали бронзу. Інформація про це з’явилася на сторінці Військової частини 3011 Національної гвардії України.

Турнір із грепплінгу проходив у місті Кропивницький, до якого з’їхалися військові зі всієї України задля того, щоб  поборотися за першість. Загалом у змаганнях взяли участь 35 учасників у складі п’яти команд. Позмагалися за перемогу й гвардійці-спортсмени Військової частини 3011 Кривого Рогу, які вибороли бронзу.

«Всі учасники нашої команди були на висоті. Ми маємо три других і два третіх місця в особистому заліку і у результаті здобули командну бронзову нагороду – зазначив  начальник фізичної підготовки і спорту військової частини 3011 лейтенант Дмитро Капінус.

Також він додав, що грепплінг є відносно новим різновидом боротьби, що цілком підходить для базової спортивної підготовки гвардійців-спортсменів до традиційних змагань із самбо. Адже багато хто з них бере активну участь у Чемпіонатах із самбо та дзюдо на Кубки Центрального оперативно-територіального об'єднання та Національної гвардії України.

Дмитро Капінус особливо відзначив новачка у лавах Нацгвардії, спортсмена із досвідом – майстра спорту з боксу та військовослужбовця, який нещодавно підписав контракт, - Олексія Басова. Він показав чудову техніку під час змагань, продемонстрував відмінні тейкдауни.