БК «Кривбас» із Кривого Рогу у матчі Суперліги Windrose поступився на виїзді

1 Листопада 2021, 18:16 Поділитися СПОРТ

31 жовтня у рамках регулярного чемпіонату Суперліги Windrose «Кривбас» гостював у команди «Запоріжжя». Матч завершився поразкою криворіжців з рахунком 80:70. Про це повідомляє Федерація баскетболу України.

Початок зустрічі ознаменувався боротьбою на майданчику, обидві команди влучали 70% кидків. Запоріжцям вдався ривок і на велику перерву вони пішли з перевагою у п’ять очок. У третьому періоді криворіжці не змогли нав’язати свою гру опонентам, хоча були близькі, бо за третю чверть запоріжці змогли набрати лише 12 очок. У заключній частині гри господарі суттєво додали та заробили 25 очок, криворіжці зуміли відповісти лише дев`ятьма. Поєдинок завершився з рахунком 80:70.

Найкращим гравцем у складі «Кривбасу» став Едвард Полайт, який за гру заробив 19 очок. Наразі у таблиці Суперліги Windrose криворіжці перебувають на восьмому місці. Наступний свій матч «Кривбас» зіграє 4 листопада, приймаючи у рідних стінах «Миколаїв».