Спортсмени з Кривого Рогу зібрали повний комплект нагород на чемпіонаті України з кікбоксингу WAKO

1 Листопада 2021, 20:45 Поділитися СПОРТ

З 28 по 31 жовтня в Одесі проходив чемпіонат України з кікбоксингу, у якому взяли участь спортсмені з усієї України. Криворізькі кікбоксери вибороли призові місця. Про це повідомляється на сайті виконкому Інгулецької райради.

Чемпіонат з кікбоксингу WAKO став тріумфальним для криворізьких спортсменів. У цих змаганнях Кривий Ріг представляли 11 вихованців дитячо-юнацької спортивної школи №2, які стали призерами. За результатами чемпіонату двоє кікбоксерів з Кривого Рогу вибороли золоті медалі, ще двоє – срібні, а троє вихованців ДЮСШ №2 здобули бронзу.

Нагадаємо, що каратисти з Кривого Рогу вибороли 15 медалей на Кубку України.