«Кривбас-АТО» з Кривого Рогу вийшов до чвертьфіналу Всеукраїнської ліги учасників АТО

8 Жовтня 2021, 20:33 Поділитися СПОРТ

8 жовтня «Кривбас-АТО» у рамках фінальної частини Всеукраїнської ліги учасників АТО зіграв свій матч з «Ураган-АТО». Криворіжці перемогли, відвантаживши три м’ячі у ворота супротивника та вийшли до однієї четвертої фіналу.

У рамках фінальної частини Всеукраїнської ліги учасників АТО 8 жовтня команда «Кривбас-АТО» зіграла ключовий матч за вихід з групи Е. У криворіжців двічі відзначився Дмитро Спільняк і ще один гол на рахунку у Назарія Шутильова, таким чином встановивши рахунок 3:0 на свою користь. Суперники криворіжців по групі «Волинь-АТО» переграли з рахунком 2:1 «Зіньків-АТО», волиняни очолили таблицю та вийшли з першого місця у наступну стадію. Перемога «Кривбас-АТО» вивела криворіжців з другого місця до однієї четвертої фіналу чемпіонату України серед команд учасників АТО.

8 жовтня відбудеться жеребкування, а 10 жовтня «Кривбас-АТО» зіграє свій поєдинок у рамках однієї четвертої фіналу.