Вверх
  Онлайн-трансляция
  Программа передач

  Последние видео

  Назад до програми передач

  Предыдущие выпуски

  Результаты поиска
  Все события  –  2 Августа 2019    Monatik Love It РИТМ
  Концерты Дворец молодёжи и студентов
  Monatik Love It РИТМ
  2 Августа 2019, 20:30

  MONATIK У КРИВОМУ РОЗІ. ТУР СТАДІОНАМИ УКРАЇНИ

  Без перебільшення король поп-музики і найпопулярніший артист України, MONATIK, вирушить в концертний тур стадіонами України. Графік туру 2019 року включає 10 стадіонів.

  Стадіонний тур – це логічне продовження концертної презентації нового суперуспішного альбому мультиартиста: Love It РИТМ. У кожному з 10 міст глядачі почують як нові пісні, так і хіти артиста, що вже стали символами життєрадості, мотивації і світлих думок.

  ТВОРЧІСТЬ МУЛЬТИАРТИСТА MONATIK
  MONATIK – український співак, автор найбільш танцювальних і яскравих пісень, успішний композитор і саунд-продюсер, тренер-переможець проекту «Голос. Діти 4».

  Хіти «Vitamin D», «То, от чего без ума», «Кружит», «Вечность» вже стали новою поп-класикою. А цієї весни до них приєднався «Love It РИТМ» – головний танцювальний сингл з останнього альбому, який разом з дивовижним кліпом просто затамовують подих.

  Творчість, щирість і самобутність MONATIK гідно відзначені не тільки публікою, а й знаковими нагородами: на рахунку 12 нагород від премій YUNA, ЖАРА Music Awards, ELLE AWARDS та M1 MUSIC AWARDS.

  КВИТКИ НА КОНЦЕРТ MONATIK У КРИВОМУ РОЗІ
  Дуже рекомендуємо купити квиток на MONATIK у місті Кривий Ріг раніше - їх вартість буде зростати. Обирайте фан-зону, якщо хочете танцювати, або сектори - якщо насолоджуватись виступом MONATIK і музикою без натовпу (особливо, якщо з вами діти).

  Вхід з дітьми до 6 років - безкоштовний, тільки в сектори і без надання окремого місця.
  Вхід у фан-зону дозволяється лише з 12 років і у супроводі дорослих.

  Початок шоу о 20:30
  Відкриття дверей о 18:00.
  Приходьте на стадіон мінімум за 1,5 години до початку