«Дипломатична пошта» з градусом: викрили схему ввезення елітного алкоголю на 4 млн грн
Прокурори та детективи БЕБ викрили групу ділків, які ввозили в Україну брендовий алкоголь під виглядом дипломатичного вантажу. Завдяки зв’язкам в іноземних представництвах, товар оформлювали як майно для службового користування, що дозволяло повністю уникати сплати податків та митних перевірок.
Загалом таким чином ввезли елітних напоїв на понад 4 мільйони гривень. Замість посольств, алкоголь розвозили по приватних складах та гаражах, звідки його продавали за готівку звичайним покупцям. Така діяльність є грубим порушенням закону, оскільки товари для дипмісій не можуть потрапляти у вільний продаж.
Наразі шістьом учасникам схеми повідомлено про підозру. П’ятьом із них суд уже призначив застави — майже по мільйону гривень кожному. Увесь незаконний товар заарештовано, а правоохоронці продовжують розслідування, щоб встановити всіх причетних до оборудки.
Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що на Дніпропетровщині викрили масштабне виробництво алкогольного фальсифікату.





Наразі шістьом учасникам схеми повідомлено про підозру. П’ятьом із них суд уже призначив застави — майже по мільйону гривень кожному. Увесь незаконний товар заарештовано, а правоохоронці продовжують розслідування, щоб встановити всіх причетних до оборудки.
Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що на Дніпропетровщині викрили масштабне виробництво алкогольного фальсифікату.



