Вражають своїми досягненнями та наполегливістю: борчині та боксери криворізької ДЮСШ №2 здобули високі нагороди на всеукраїнських та міських змаганнях

19 Березня 2024, 21:00 Поділитися СПОРТ

Вихованці ДЮСШ №2 долучилися до Чемпіонату України  з вільної боротьби та Кубку Саксаганського району з боксу. На обох першостях спортсменам та спортсменкам вдалося опинитися на п’єдесталах переможців. Про це повідомив виконком Інгулецької райради.

Днями у Луцьку пройшов Чемпіонат України з вільної боротьби U23.

Під наставництвом тренера Олександра Лозного Дар’я Константинова посіла друге місце у ваговій категорії 72 кг, а Юлія Вітюк обійняла третю сходинку у ваговій категорії 76 кг.

Молодші спортсмени долучилися до боротьби за Кубок Саксаганського району з боксу.

Їм вдалося здобути три золотих та сім бронзових медалей.

Особливо відзначився Ярослав Марченко, якого визнали кращим учасником турніру.