Криворізький спортсмен виборов призове місце на Всеукраїнському чемпіонаті із греко-римської боротьби

23 Травня 2023, 10:15 Поділитися СПОРТ

21 травня закінчився Чемпіонат України серед молодших юнаків U-15 з греко-римської боротьби. Проходив він у місті Мукачеве, що на Закарпатті. Демонстрували свої вміння на турнірі чимало борців фактично з усієї України. Серед них і Роман Плескач, який показав гарний результат та посів призове місце. Про це повідомляє на своїй сторінці в соцмережі гімназія №55, вихованцем якої і є хлопець.

Тривав чемпіонат два дні –  20 та 21 травня. З’їхалися на змагання до міста над Латорицею більше 360 юнаків із 22 областей України. Окрім можливості перевірити отримані під час тренувань навички, борячись із кращими з кращих та здобути відзнаки, для них турнір слугував також і можливістю вийти на міжнародний рівень: переможці потрапляли на чемпіонат Європи (U-15).

Поїхав до Мукачевого представляти свою область, рідне місто та школу криворіжець Роман Плескач. Юнак займався боротьбою та готувався до змагань на базі криворізької гімназії №55. У протистоянні зі своїми суперниками хлопець показав чудовий результат та серед сотень претендентів виборов третє місце й став бронзовим призером турніру.

Нагадаємо, нещодавно криворізькі спортсмени вибороли на турнірі із тхеквондо у Кам’янському одразу 19 відзнак різного ґатунку.