З мінімальним рахунком криворізький «Кривбас» поступився київському «Динамо»

8 Травня 2023, 20:00 Поділитися СПОРТ

8 травня на стадіоні «Гірник» у футбольному поєдинку зійшлися команди «Кривбас» та «Динамо». Гру провели у рамках VBET Лізі 25 туру. У другій половині гості змогли забити м’яч у ворота червоно-білих та закінчити матч з рахунком 0:1.

Матч розпочався з перевагою червоно-білих, вже на другій хвилині пройшла хороша флангова атака. М’яч опинився у Артура Микитишина, але в результаті удар по воротам суперникам був не точним. Кияни ж у першому таймі запам’яталися лише на 15 хвилині, коли дальній постріл пробив Сергій Сидорчук. Наприкінці тайму в атаку пішов «Кривбас», Дмитро Хомченовський двічі намагався влучити, але м’яч пройшов повз ворота.

Усю гру червоно-білі володіли територіальною ініціативою та не давали можливості опонентам йти в атаку. Але в кінці першого тайму «Динамо» кинули багато сил в атаку, намагаючись забити до перерви, проте «Кривбас» витримав натиск. Наші гравці були знов ближчі до голу: Артур Микитишин знову спробував пробити, але м’яч влучив у поперечну.

Початок другого тайму розпочався з голу противника у наші ворота. Після влучання криворіжці провели заміну: Роман Дебелко вийшов замість Максима Задераки. Роман пішов грати на вістрі, а Артур Микитишин опустився на правий фланг півзахисту.

Останню половину другого тайму кияни грали в розслабленому темпі, адже рахунок їх влаштовував. Але криворіжці намагалися зрівняти цифри на табло, проте не вдалося переграти більш досвідчених суперників. Матч закінчився рахунком 0:1 на користь «Динамо».